W dniu 30 lipca 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kolnie, podczas którego wybrano nowego Komendanta Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kolnie. Tą odpowiedzialną i kluczową funkcję w naszej gminie będzie sprawować druh Tomasz Tylus.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu Panu Komendantowi i życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z pełnienia nowej roli. Jesteśmy przekonani, że czas sprawowania obowiązków Komendanta, będzie obfitować w sukcesy oraz owocną i konstruktywną współpracę z samorządem, co zapewne przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Gminy Kolno.

Jednocześnie pragniemy wyrazić podziękowania dla druha Krzysztofa Dalkowskiego za dotychczasowe pełnienie obowiązków Komendanta Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kolnie.

Życzymy obu Panom powodzenia w ich dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym.

/-/ Mariusz Wrona

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego